אירוח, הלנה ושירותים לבעלי עסקים

השכרת דירות לעסקים ולצוות עבודה

בעלי עסקים רבים נאלצים פעמים רבות להיפגש מחוץ למשרדם, לעיר מגוריהם לצורף פגישות, מעקב, מתן הצעות מחיר וכיוצ"ב, לרוב פגישות אלו נכנסות אל תוך הלילה כשעייפים ומותשים מהיום שעבר, לפעמים גם מדובר בצורך של מספר ימים לשהות באיזור חיפה. לצורך כך אנו מציעים לאותם בעלי עסקים לשכור דירה מפנקת מאיתנו עם הנוף והרוגע של הים, ועם אבזור מלונאי ותחושה של בית בסכום השווה לכל כיס ולהימנע מנסיעות הלוך וחזור או נסיעות בשעות לילה מאוחרות ומעייפות ולקום בבוקר רעננים ליום חדש.

בזמן האירוח אצלנו במגדל הים אנו יכולים בתשלום נוסף לתת לבעל העסק שירותים נלווים כמו רפלקסולוגיה, מסג', ארוחות שף, בקבוק יין, סלסלת פירות, שירותי הסעות ועוד…

לא אחת חברות מאיזור המרכז, דרום נאלצות לבצע עבודות תחזוקה באיזור חיפה, לעיתים עבודות אלו אורכים יותר מיום וכדי לא לבזבז שעות עבודה בכבישים של הלוך חזור למרכז וחזרה אנו מציעים לבעלי העסקים והחברות להלין את העובדים / פועלים אצלנו, אנו יכולים לארגן להם חדר גדול או קטן בהתאם להרכב הצוות, לאחר שעות הפעילות הצוות חוזר לישון או לנוח אצלנו במגדל הים ויוצא בבוקר להמשך העבודה תוך חיסכון משמעותי בזמן וקיצור זמני עבודה.

עם הקידמה העולם הפך לכפר גלובלי קטן, ובכל שנה נעשים אלפי שיתופי פעולה בין חברות ישראליות לחברות מחו"ל, לעיתים מגיעים אורחים מחו"ל לצורך מכירה, הזדמנות, הרצאה ונדרשים למקום לינה לכמה ימים בודדים, אצלנו במגדל הים נוכל לסדר עבור האורחים שלכם חדר עם כל הפינוקים שיש, על מנת שירגיש הכי טוב ונוח בזמן שהותו בישראל, נוכל כמובן בהודעה מראש לסדר לו שלל של פתרונות בעת שהותו, מאוכל, רכב ועד שירותי כביסה וגיהוץ.

גם אם האורח נדרש לתקופה ארוכה יותר לצורך עבודה, אנו נסדר לו דירת פאר עם סביבת עבודה מפנקת ונדאג לכל צרכיו תוך גמישות מירבית לתקופת השהות אותה יוכל לקצר או להאריך בהתאם לצורך וללא התחייבות.

נוכל, בהתאם לצורך להעביר את הלקוח בין דירות לצינון, לדירות גדולות יותר, עם ג'קוזי או מרפסת ולדאוג לכל הצרכים הבסיסיים הנדרשים לו בעבור השהות, כך שאתם במשאבי אנוש, בעלי עסקים לא תצטרכו להיות מוטרדים ומודאגים בנוגע לאורח.

לעיתים קרובות נוצר הצורך אצל בעלי עסקים לראיין או להיפגש עם אנשים מסוימים במקום ניטרלי, הרחק מהמשרד, לצורך כך אנו מעמידים לרשותכם דירות יוקרה המותאמות לראיונות ומפגשים לכמה זמן שתידרשו, החל מכמה שעות ועד כמה ימים, אנו נדאג לכם לכיבוד, שתייה וכל מה שיידרש כדי שאתם תוכלו להתפנות לעיסוקכם.

לא משנה עבור מה אתם זקוקים להשכרת דירות לעסקים, אנחנו כאן כדי לספר לכם על אפשרות שיכולה להיות יעילה מאוד עבורכם, החל מדירות למפגשים עסקיים, ראיונות עבודה, וכיוצ"ב מגדל הים מאפשר לכם להשכיר דירות לפי שעה, או ימים, למפגשים או ללינה, עבורכם או עבור הצוות שלכם, במיקום נהדר ובמחיר אטרקטיבי.

בשנים האחרונות, הביקוש לדירות לעסקים עולה בצורה משמעותית. בעלי עסקים רבים לא אוהבים את חללי העבודה הרועשים, ומנסים למצוא דרך טובה יותר לנהל את העסקים שלהם. דירות לעסקים זהו פתרון נהדר, שמאפשר לכם להנות מכל העולמות. אחת הבעיות היא שלא בכל מקום ניתן להשיג דירות לעסקים, וישנם בעלי דירות שמעדיפים לא להשכיר את הנכס שלהם לעסקים.

אנחנו במגדל הים מאמינים שעבור העסקים שלכם, הדירות שלנו הן הדבר הטוב ביותר. הדירות אצלנו מושכרות במתכונת של דירות Airbnb ומאפשרות לכם לעשות בדירה כל שימוש חוקי עבור העסקים שלכם. אז לפני שאתם מתייאשים וחוזרים לחללי העבודה הרועשים, הנה כמה דברים שיש לנו לספר לכם על מלון דירות, וכיצד מלון דירות מגדל הים יכול לסייע לכם.

מלון דירות הוא מלון שהשירות בו הוא בעיקר השכרה של דירות נופש, בלי הרבה שירותים אחרים. היתרון הגדול של מלון בצורה הזו הוא כמובן המחיר, גודל החדרים שיכול להגיע עד 150 מטר בשונה ממלון, והוא מאפשר לכם גם לשכור חדרים לפי שעה, או דירות נופש לטווחים ארוכים יותר. אנחנו במגדל הים מאפשרים לכם לשכור חדרים מול הים במקום מעולה בעיר חיפה. עבור העסקים שלכם, יש לזה כמה יתרונות שכדאי שתכירו.

מיקום, מיקום ושוב מיקום....

מעבר לעובדה שמגדל הים  ממוקם בישראל במרחק הכי קרוב לים, לשפה הפאבים, המסעדות והטיילת, אנו גם קרובים לכניסה לחיפה, לרכבת, למרכזית אגד, לקניון, לעיר, לרמב"ם, למת"ם – פארק המדע, לסופרמרקטים ולמנהרות הכרמל.

מאצלנו תוכלו להגיע בהתחייבות תוך פחות מ 5 דקות לרמב"ם ולעיר, פחות מ 3 דקות לפארק המדע ובפחות מ 10 דקות לקריות דרך מנהרות הכרמל, כ – 10 דקות נסיעה למרכז הכרמל. הכל במרחק נגיעה.

בין לקוחותינו:

Call Now Button