ניהול דירות להשכרה ודירות נופש

בין אם ברשותכם נכסים בארץ שאתם משכירים דירה, או דירת נופש העומדת רוב ימות השנה אנו מציעים לכם להשכיר אותה לטווחים קצרים או בינוניים אשר יכניסו לכם תשואה גדולה יותר משכירות חודשית, ישמרו על מערכות הבית שמתקלקלות כשאינן עובדות ואתם לא צריכים לעשות כלום מצידכם.

אנו ניקח את הדירה, נרהט אותה ונשביח אותה שתתאים לתיירים, אורחים מזדמנים ובעלי עסקים מהארץ ומחו"ל הנדרשים לשהות לרוב מחוץ לעירם, כדי שהדירה תיתן תחושה של בית ותהיה תמיד נקייה, צבועה ומתוחזקת היטב, אנו נפרסם אותה בכל הפורטלים הגדולים בתיירות כגון: Expedia, Hotels, Airbnb, Booking ועוד, במחיר יומי גבוה מזה של שכירות יומית ע"ב שנתי, ככל הניתן בהתאם למצב הדירה, מיקום הדירה, עונה וכו'…

אנחנו נסדר את הדירה, נכניס ריהוט מתאים, אקססוריז, כלים חיוניים ממגהץ ועד לפותחן, אנו נקבל ונטפל בהזמנות ונוודא שרק אורחים ראויים יכנסו לדירה, ניקח מהם את כל הביטחונות האפשריים, ננהל את היומנים (כניסות, יציאות), ננהל את פניות הלקוחות בעת שהותם, נענה לצרכיהם, ניתן את השירותים השוטפים לאורח, כגון מצעים, מגבות, ניקיון, תחזוקה ואחזקה בעת השהות ולאחריו. יש לנו צוות תחזוקה נהדר וצוות ניקיון, שמבקרים בדירה באופן שגרתי. ככל שנושאים הנושאים הם מטופלים בצורה מהירה ומקצועית. זה אומר שהדירה שלך תמיד נשארת במצב שמור, אחרת לא נוכל לדרוש עליה את המחיר שאנחנו רוצים.

יש לנו את הנתונים ההיסטוריים שמוכיחים מעל לכל ספק שאצלנו, הפוטנציאל שלך להרוויח מהשכרת הדירה לטווח קצר כפולה מזו שתקבל  במהלך השנה גדל משמעותית. בסוף כל שנה, זה מה שהמספרים מספרים לנו – ואין לנו בעיה לחשוף לך אותם, לנו יש לנו רשימת המתנה של לקוחות שאנחנו מקבלים מחברות היי טק ואוניברסיטאות המבקשות להשכיר מאיתנו נכסים עבור עובדיהם או אורחיהם מהארץ ולרוב מחו"ל לשהות בדירתך. המשמעות של ביקוש מוגבר היא מחירים גבוהים יותר ולעתים קרובות אורחים איכותיים יותר. לא רק שאנחנו מקבלים לך תשואה טובה יותר, אלא שהבית שאנחנו מקבלים אורחים איכותיים שמאחוריהם יש חברות חזקות שערובות לכך שהאורח ינהג בהתאם, אחרת גם מקום עבודתו בסכנה.

תעבדו איתנו ותרוויחו יותר מאשר שתעשו זאת בעצמכם. תיהנו מהיתרונות שבבניית יחסי עבודה אמינים ומקצועיים של חברה והנה"ח שדואגת לכל הפרטים והתשלומים, צוות אחזקה וניקיון שיתחזק וישמור כל הזמן על הדירה שלכם במצב שיא שאף שוכר לטווח ארוך לא ישמור.

לכם אנו נספק לכם את הערבויות וניקח את האחריות לכל מקרה של נזק או מטרד חלילה, כך שאתם יכולים להיות רגועים ולישון בשקט בשעה שאנו מנהלים לכם את הדירה ולפני כל דייר שייכנס תקבלו את תמורתכם.

ואתה רק מרוויח מבלי להיות חלק בכל המערך העצום הזה.
ישנם כמה וכמה מודלים של התחשבנות בנינו וניתן לכם לבחור את העדיפה והמשתלמת ביותר עבורכם.

אנו אחראים על:
התאמת הלקוחות לדירה
פיקוח על הלקוחות / התיירים
קבלת הלקוחות כאשר הם מגיעים ועזיבת הדירה (צ'ק אין וצ'ק אאוט)
ניקיון ותחזוקת הדירה ברמה של בית מלון בין ההשכרות.
ביקור בדירה כאשר היא ריקה (ואם יש צורך גם בזמן השהות) – והשגחה שהכל כשורה
צביעה, תיקון במידה ונדרש לאחר כל יציאה והכנת הדירה לאורח הבא.

למה לבחור בנו? עוד קבלו כמה סיבות....

Call Now Button