הסקייטפארק חיפה - חוף הכרמל

מתחם סקייטפארק אקסטרים בחיפה

מתחם הסקייטפארק החדש שנפתח בחיפה נפתח בפארק הכט, על הטיילת של חוף הכרמל וקרובה גם היא לבניין אלמוג – מגדל הים במרחק של 10 דקות הליכה רגילה.

חדש שנחנך בחיפה יארח תחרויות בינלאומיות המתחם ששטחו 1600 מ"ר כולל רמפות גבוהות, מסלולים מקצועיים, תיבות ומשטחים המדמים רחובות אמיתיים הממצבים אותו כאחד הפארקים האטרקטיביים בעולם.

בצמוד לסקייטפארק פארק אופניים, רוכבי האופניים ייהנו ממתקן בשטח של 1000 מ"ר שבחלקו מסלול מקצועי באורך 100 מ' ומסלול לילדים באורך 50 מ'. שני המתקנים יצרו מתחם אקסטרים על גלגלים בצמוד לתחנת המטרונית אל מול הים. המתחם החדש שיארח אירועים ותחרויות בינלאומיות יהווה אטרקציה נוספת לחובבי האקסטרים.

בטקס חנוכת המתחם השתתפו מאות ילדים, משפחות, צעירים סקייטרים חובבים ומקצוענים, אמר ראש העיר יונה יהב, כי בהקמת המתחם הוא נענה לפניות של בני נוער רבים שביקשו להקים בחיפה מתחם סקייטפארק, בעתיד הקרוב תחל בצמוד לסקייטפארק הקמתו של פארק אופניים בשטח כולל של 1000 מ"ר.

הפארק יכלול מסלול מקצועי באורך 100 מטר ומסלול לילדים באורך 50 מטר. שני המתקנים אמר יהב יצרו יחד מתחם אקסטרים חדש שיארח תחרויות ואירועים בינלאומיים ויהוו אטרקציה נוספת לחובבי האקסטרים בחיפה והצפון.

הסקייטפארק משתרע על שטח כולל של 1600 מ"ר והא כולל רמפות גבוהות, מעקות, תיבות ומשטחים משופעים המדמים רחובות ומדרגות. הסקייטרים ורוכבי הרולרבליידס ייהנו ממסלולי רכיבה ייחודיים המיועדים לרוכבים חובבניים ומקצועיים. מסביב למתחם הוכשרו מדשאות, שבילים, מתחמי ישיבה, שירותים ציבוריים ותאורה ייחודית שתאפשר פעילות גם בשעות החשכה.

הסקטבורד הוא ענף ספורט מתפתח בעולם התופס מקום מכובד בתרבות הפנאי של בני נוער וצעירים הבוחרים לבלות את זמנם הפנוי בספורט האתגרי. מיקומו של הפארק בסמוך לחוף הים, הופך את הסקייט פארק חיפה לאחד הפארקים האטרקטיביים בעולם.

הסקייטפארק הוקם ע"י Concrete Dreams – חברה אמריקאית שבנתה את הסקייט פארק האגדי Burnside בעיר פורטלנד אורגון שבארה"ב.
החברה נבחרה בשל התמחותה בהקמת מתחמים מסוג זה והחלקות בטון הדורשות מיומנות מיוחדת והכרות עם הענף. 

המתחם כולו נבנה בסטנדרטים בינלאומיים כאשר שטחי ההחלקה בנויים מבטון מוחלק.

הפארק מחולק ל – 4:

1. רחוב – מתקנים המדמים אלמנטים מהרחוב (מעקות, קופסאות החלקה ורווחים)
2. פארק – מתקנים המשמשים לרוב לתחרויות.
3. טרנזישן – שיפויים משתנים וקירות אנכיים.
4. בריכה – מתקן בריכה בסגנון ה FLOW BOWL.

שעות הפעילות של הפארק:
א – ה: 9:00 – 23:00
שישי: 9:00 – 17:00
שבת וחג 9:00 – 22:00

סקייטפארק חיפה
BQ3R3619 1
skatepark haifa08
skatepark haifa07 1024x576 1

התמונות בחסות האתרים: https://haifahaifa.co.il/ ואתר http://www.sk8r.co.il//

Call Now Button