חבילת ליל כלולות המושלם בסוויטת מגדל הים

להתארגן לחופה בסטייל

בדרך אל החתונה וליל כלולות עוצרים במגדל הים!

כשההכנות לחתונה, ההתלבשות, האיפור, הצילומים, ההורים והמלווים, עוברים ברוגע ובהנאה, אתם מגיעים לאירוע קורנים ורגועים יותר כשמצפה לכם ליל כלולות בסוויטת חתן-כלה רומנטית ומפנקת.

במגדל הים אנו מציעים לכם חבילות פינוק מיוחדות לכלה ולמלוותיה והן לחתן ולכלה.

סוויטת התארגנות לכלה – ביום החתונה תוכלי להתרווח בסוויטה המרווחת שלנו יחד עם החברות שלך באווירה נינוחה ומפנקת.

לרשותכן ג'קוזי, מוצרי טואלטיקה יוקרתיים, חלוקי רחצה, מגבות רכות וכל הדרוש להתארגנות לחתונה, כמובן שתיהנו גם מכל הפינוקים של הסוויטה- שוקולדים, יין אדום איכותי, סלסלת פירות ,תה, קפה ועוגיות.

את כל ההתארגנות לחתונה ניתן לעשות מהסוויטה, תוכלי להזמין למקום את המאפר ומעצב השיער ולהתארגן לקראת הערב המיוחד. בנוסף, תוכלי להזמין את החתן ואת הצלם אל המתחם ולהצטלם בלובי המפואר, במרפסת הפונה לים, הגן הענק, והנוף המקסים.

חבילת יום החתונה הנה החל מבוקר החתונה ועד הצהריים של יום המחרת, כך שתוכלי לחזור לסוויטה יחד עם בן זוגך ולבלות בנוחות מרבית את הלילה והבוקר שאחרי החתונה.

לכלה ולחתן- תוכלו להגיע למקום לאחר האירוע ולבלות את ירח הדבש בסוויטה המאובזרת והמפנקת, תוכלו לבלות את הלילה והבוקר שאחרי החתונה או להישאר לכמה ימים של שקט ואהבה.

iStock 1271974407

אנו מציעים ארבע חבילות אירוח שונות בסוויטת הכלולות:

חבילה 1: התארגנות בסוויטה עד היציאה לאולם.

חבילה 2: לינה וארוחת בוקר זוגית למחרת

חבילה 3: לינה, יין, שתייה קלה, שוקולדים ועוד פינוקים שימתינו לכם בסוויטה, ארוחת בוקר זוגית למחרת

חבילה 4: לינה, יין, שתייה קלה, שוקולדים ועוד פינוקים שימתינו לכם בסוויטה, ארוחת בוקר זוגית למחרת ועיסוי זוגי במשך 45 דקות

unnamed
Call Now Button