השכרת דירות מרוהטות לטווח בינוני וארוך

במגדל הים - רמה מלונאית

השכרת דירות מרוהטות לטווח בינוני וארוך

שוק השכירות בישראל נמצא במצב בעייתי. מצד אחד, המחירים של השכירות באזורים המבוקשים גבוהים במיוחד, אך מצד שני באזורים הזולים יותר לעיתים הדירות במצב תחזוקה גרוע במיוחד. אם אתם זקוקים להשכרה של דירה לטווח ארוך בעיר חיפה, לנו במגדל הים יש אפשרות לתת לכם להנות מכל העולמות. דירות ברמה גבוהה במיוחד ובאזור מרכזי.

השכרת דירות לטווח ארוך
שכירות של דירה היא עניין מורכב, וכאשר מדובר על שכירות שנועדה לתקופה ארוכה, המורכבות הזו גדלה עוד יותר. בעוד שעבור זמן קצר, ניתן להתפשר על דירה באזור מעט מרוחק, או דירה שלא מתוחזקת כראוי, כאשר מדובר על שכירות לטווח ארוך, העסק שונה לגמרי. בשכירות לטווח ארוך צריך לתת את הדעת על כמה דברים.

 
דירות AIRBNB
הפתרון של דירות AIRBNB שרווח ברחבי העולם, לא תמיד מתאים להשכרה של דירות לטוח זמן ארוך, וחשוב להיות מודעים לכך. פעמים רבות דירות כאלו הן בהגדרה דירות נופש מה שאומר ששהות של זמן ארוך בהן לא באמת יכולה להיות נוחה עבורכם.


השכרת דירות ללא התחייבות
גם אם בנקודת הזמן הנוכחית נראה לכם שאתם אכן זקוקים להשכרה של דירה לטווח ארוך, לעיתים הנתונים בשטח יכולים להשתנות וחשוב שתהיה לכם אפשרות לסיים את החוזה בלי לשלם קנס או להפסיד כסף בצורה אחרת. ברגע שההשכרה שלכם נובעת מעניין שיכול להשתנות, חשוב לוודא שיש אפשרות טובה לסיום של החוזה.

אצלנו במגדל הים אפשר לצאת גם באמצע החוזה בהתראה קצרה של מספר ימים (כפי שיקבעו מראש), ללא שום התחייבות וללא קנבות בכללץ


השכרת דירות מרוהטות
דירה שאותה אתם שוכרים לטווח ארוך, חייבת להיות דירה שמרוהטת ברמה גבוהה כמה שיותר, כדי לוודא שלמרות שאתם חיים בשכירות אתם יכולים בצורה סבירה. דירה שלא מרוהטת כראוי בדרך כלל לא תהיה מתחזוקת ברמה ניאותה, מה שיהפוך את תקופת השהות שלכם בדירה להיות לא נעימה במיוחד.

אצלנו  במגדל הים כל הדירות מרוהטות ומעוצבות ע"י אדריכלית הנותנות נוחות והרגשה של בית.


מלון דירות
אחת האופציות שעומדות לפניכם היא השכרה במלון דירות. אמנם, לא כל המלונות מחזיקים בדירות שמתאימות להכשרה לטווח ארוך, אבל במידה שמצאתם מלון שכן, זו בהחלט יכולה להיות אפשרות לא רעה בכלל. אנחנו במלון דירות מגדל הים מאפשרים לכם השכרת דירה לשבוע, חודש וכמובן לזמנים ארוכים יותר, הכל לפי הצורך שלכם.

אנחנו במגדל הים, מציעים לכם השכרת דירות מרוהטות לטווח לכל תקופה שאתם מעוניינים. מגדל הים הוא מלון דירות בעל כמות גדולה של דירות נופש שיכולות לשמש גם להכשרת דירות ללא התחייבות. כאשר אתם זקוקים להשכרת דירות לטווח הקצר, השכרה במלון דירות יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר. לא משנה האם מדובר על השכרת דירה לשבוע, חודש או יותר, מגדל הים הוא המקום לעשות את זה.

ההשכרה במגדל הים מאפשרת לכם להנות ממספר יתרונות שהופכים את השכירות שלכם להיות כזו שאתם מרוצים ממנה, ולא שכירות שבה אתם רק מחכים לסיום תקופת השהות שלכם בעיר. אז כדי שתבינו בדיוק על מה מדובר, אנחנו כאן כדי להציג לכם את היתרונות של שכירות לטווח ארוך במגדל הים.

 

היתרונות של השכרה לטווח ארוך במגדל הים

 
מיקום
אמור, שוק השכירות במקומות המבוקשים יכול להיות בעייתי. המחירים הגבוהים לא תמיד מאפשרים לכם למצוא דירה להכשרה לטווח ארוך באזור מרכזי. אנחנו במגדל הים נמצאים באזור המרכזי ביותר בעיר חיפה ומאפשרים לכם לשכור דירה במקום שנמצא על עורקי תחבורה ראשיים ובקרבה למקומות בילוי.


ריהוט
הדירות של מגדל הים מרוהטות בצורה מלאה, ובמשך התקופה שבה תשהו במגדל הים לא תרגישו כאילו אתם נמצאים בשכירות. בנוסף, אנחנו מקפידים על רמת תחזוקה גבוהה במיוחד, שתאפשר לכם להעביר את תקופת השכירות שלכם בצורה נוחה.


טווח קצר
את השכירות במגדל הים אתם יכולים לסיים בצורה מהירה, ללא צרוך בקנסות מיותרים. גם אם אתם שוכרים דירה לטווח ארוך, במגדל הים אנחנו מאפשרים לכם שכירות ללא התחייבות על כל מקרה שלא יבוא.

מגדל הים
כמה עשרות מטרים מהחוף בעיר חיפה, נצא בניין אלמוג שבו ממוקם מלון מגדל הים. המלון מאפשר לכם לשכור חדרי נופש, דירות סוויטות ועוד. החל מחופשה של כמה ימים ועד להשכרה של דירות לטווח ארוך, אנחנו במגדל הים מאפשרים לכם להנות מכל מה שיש לעיר חיפה להציע, בטווח הזמן שנוח לכם. על השכרה של דירה במגדל הים לא תצטערו, אנחנו מבטיחים לכם.

 

לסיכום
כאשר משכירים דירה לטווח ארוך, חשוב לוודא שהדירה היא דירה שמתאימה לשהייה של תקופת הזמן המתוכננת. יחד עם זאת, חשוב לוודא שניתן לסיים את החוזה גם בהתראה פתאומית, כיון שנתונים מסוימים יכולים להשתנות ולבטל את הצורך שלכם בשהות בדירה. במגדל הים אתם יכולים לקבל את השירות הזה בצורה הטובה ביותר.

אנו במגדל הים נתכנן יחד איתך את תקופה השכירות וגודל החדר שהינך נדרש בהתאם למטרותיך.

Call Now Button